Voorspelling 1: Het tijdperk van cognitive Commerce is begonnen
Van Deepak Advani, General Manager voor IBM Commerce
In een tijd waarin consumenten vragen om directe bevrediging dienen marketeers er alles aan te doen om elke klant te winnen. Volgens Advani, een voormalig Chief Marketing Officer, is de sleutel hiertoe cognitive commerce.
Cognitive commerce stelt marketeers in staat om inzicht te krijgen in de uitgebreide verzameling informatie en in de mogelijkheden om te begrijpen wat mensen écht willen . Dit gebeurt veelal via het verkrijgen van inzicht in de unieke persoonlijke kenmerken (hoe reageren een lead of klant op diverse stimuli, vraagstukken, berichten, etc).
Met de bovenstaande verdieping in inzicht kunnen marketeers patronen herkennen en (onwaarschijnlijke) verbindingen maken die hen in staat stelt om consumenten te betrekken in persoonlijke en relevante gesprekken. Dit zal het merk, de sales en de service een enorme boost geven.
Bron: Forbes