Vanuit mijn salescarriere heb ik al heel wat thuis mogen werken. Belangrijke argumenten hiervoor waren de effectiviteit van de werkzaamheden, de rust waarin je kunt werken en het feit dat je als sales executive toch op je output wordt afgerekend. al met al erg fijn, het zorgde bij voor kortere werkdagen en meer vrijheid in tijdsindeling. Ik zeg er wel bij dat als ik op kantoor zou hebben gezeten, ik meer gedaan zou hebben (mede vanuit het feit dat ik intensiever met collegae had samengewerkt en geleerd).
Dit begon 11 jaar geleden. Telewerken stond nog in de kinderschoenen en was zeker geen hype! Tegenwoordig krijg ik wel sterk het hypegevoel bij het nieuwe werken. Te pas en te onpas zie je de term verschijnen. Vaak juist bij mensen waarvan je denkt dat ze juist op kantoor zouden moeten zijn om hun werk echt goed uit te voeren.
Begrijp me niet verkeerd, ik ben absoluut voorstander van tijdsonafhankelijk en plaatsonafhankelijk werken (we zijn als Bureau de Jaeger zelfs lid van Telewerkforum, een platform voor mobiliteit)! Wel dient er een duidelijke visie en uitvoering achter het nieuwe werken binnen een organisatie te zitten en dient er voor de personen die invulling aan telewerken geven een duidelijk target of een duidelijke output afgesproken te zijn. Als dit goed is ingevuld, dan kan het nieuwe werken pas echt slagen!
Meer info? Lees dan een het ‘Klein Receptenboek voor het nieuwe werken’. Dit boek geeft veel inzicht over hoe Het Nieuwe Werken voor jouw organisatie geen hype meer is, maar echt een geïntegreerde activiteit!
Groet,
Steyn Elshout



Bureau de Jaeger is in 2009 gestart en gevestigd aan de Herengracht 505 te Amsterdam. Bureau de Jaeger zorgt voor structurele ontwikkeling in uw marktbewerkingsproces en zorgt voor blijvende verbetering van uw commerciële resultaat. Onze voornaamste activiteiten: Leadgeneratie, afspraken maken, klantbezoeken, sales en social media trainingen en advisering.
No Comment
Random Post
Leave Your Comments Below